تبلیغات
املاک نت:سایت مسکن یاب-رهن-اجاره-آپارتمان-خرید-فروش-خانه-ملك - اجاره آپارتمان

جستجوی اجاره آپارتمان در بزرگترین بانک اطلاعات املاک»بنگاه نت

اجاره آپارتمان

آخرین اخبار از بازار اجاره بهای آپارتمان در تهران
سیبنا: بازار اجاره بها آپارتمان با گذشت 23 روز از آغاز سال نو با ثبات همراه بوده و در آرامش به سر می برد و این درحالی است که بازار مسکن به فصل اجاره هم نزدیک می شود.


سیبنا: بازار اجاره بها با گذشت 23 روز از آغاز سال نو با ثبات همراه بوده و در آرامش به سر می برد و این درحالی است که بازار مسکن به فصل اجاره هم نزدیک می شود. 

در روزهای پایانی نخستین ماه سال جدید، بازار مسکن دوباره به روال قبلی خود بازگشته و مشاوران املاک هم کار خود را شروع کرده اند اما رونق بازار در ماه های پایانی سال بیشتر از ماههای آغازین سال است به همین جهت املاکی ها روزهای خلوت تری را نسبت به ماه قبل سپری می کنند.

از سویی بازار اجاره بها هم در ماه های خاصی از سال رونق بیشتری دارد که این فصل از خرداد ماه آغاز شده و تا پایان شهریورادامه دارد زیرا بیشترین متقاضیان اجاره مسکن در این ماه ها در بازار حضور دارند و گرچه در دیگر ماه های سال هم مسکن اجاره ای در بازار وجود دارد اما امکان اینکه مستاجران مسکن مناسبی را بیابند کمتر است.

در این فصل تنوع آپارتمان های اجاره ای، امکان انتخاب بیشتری را به مستاجران می دهد به همین جهت بازار اجاره بها متاثر از نزدیکی به خردادماه فعلا در شرایط آرامی به سر می برد.

اجاره بها هم نسبت به سال پیش ثابت بوده و درحال حاضر تغییری در قیمت رهن و اجاره بوجود نیامده است ازسویی مسئولان وزارت مسکن هم با تائید ثبات در قیمت ها، از ارائه بسته اجاره بها در تابستان خبر می دهند.

اجاره بهای آپارتمان های زیر 80 متر

برای یک واحد 41 متری در خیابان باستان با انباری 5 میلیون رهن کامل با 300 هزار تومان اجاره تعیین شده است و 43 متری در بلوار فردوس هم با 12 میلیون رهن و 350 هزار تومان به اجاره گذاشته می شود.

برای آپارتمانی 45 متری در شریعتی کلیم کاشانی با انباری هم 9 میلیون رهن و 300 هزار تومان اجاره دریافت می شود که همین متراژ در خیابان پلیس مبله با شرایط 10 میلیون رهن و 350 هزار تومان به اجاره گذاشته شده است.

همچنین برای آپارتمانی 53 متری در پیچ شمیران با پارکینگ و آسانسور 10 میلیون رهن و 320 هزار تومان اجاره دریافت می شود و واحدی 60 متری نوساز در بنی هاشم هم با 20 میلیون رهن و 180 هزار تومان به اجاره گذاشته شده است.

براساس این گزارش برای آپارتمانی 60 متری در سردار جنگل هم 3 میلیون رهن با 650 هزار تومان اجاره تعیین شده است. 7 میلیون ودیعه با 700 هزار تومان اجاره هم شرایط آپارتمانی در میدان اختیاریه است.

70 متری 2 خوابه در محدوده تهرانپارس استخر با 25 میلیون رهن کامل به اجاره گذاشته شده است همچنین 66 متری در خیابان قاسم آباد در دماوند با 5 میلیون ودیعه و 400 هزار تومان اجاره به متقاضیان اجاره داده می شود.

برای آپارتمانی 75 متری در بلوار ابوذر پیروزی هم 5 میلیون رهن و 300 هزار تومان اجاره تعیین شده است همچنین در پونک برای 75 متری 12 میلیون رهن با 600 هزار تومان اجاره دریافت می شود.

77 متری در نیروی هوایی هم با 18 میلیون و 150 هزار تومان ماهیانه به اجاره گذاشته می شود. در محدوده ولنجک برای 80 متری مبله 10 میلیون رهن و 2 میلیون اجاره تعیین شده است. 80 متری در دولت بلوار کاوه هم با قیمت 30 میلیون رهن و 400 هزار تومان ماهیانه به اجاره گذاشته می شود.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: بازار اجاره بهای آپارتمان ،
دنبالک ها: جستجوی اجاره آپارتمان در بزرگترین بانک اطلاعات املاک»بنگاه نت ،
ارسال شده در: اجاره آپارتمان ،
پنجشنبه 19 خرداد 1390 09:05 ب.ظ