تبلیغات
املاک نت:سایت مسکن یاب-رهن-اجاره-آپارتمان-خرید-فروش-خانه-ملك - مشاور املاک

بنگاه نت: بزرگترین بانک اطلاعات املاک در ایران

مشاور املاک

برگزاری كلاس‌های آموزشی مشاورین املاك

با همكاری اداره ثبت اسناد و املاك استان تهران و دادگستری و كمسیون نظارت شهرستان ورامین اقدام به تشكیل كلاس‌های آموزشی جهت مشاورین املاك كرده است.
برابر دستور العمل اجرایی صدور پروانه تخصصی جهت مشاورین املاك و نمایشگاه‌های اتوموبیل اتحادیه مشاورین املاك شهرستان ورامین با همكاری اداره ثبت اسناد و املاك استان تهران و دادگستری و كمسیون نظارت شهرستان ورامین اقدام به تشكیل كلاس‌های آموزشی جهت مشاورین املاك كرده است كه در این كلاس‌ها مباحثی همچون احكام معاملات، قانون ثبت اسناد و املاك، قانون نظام صنفی قانون روابط موجر و مستأجر، آیین نگارش قراردادها، نحوه مدیریت قانون مالیات و مذاكره، آیین‌نامه اماكن عمومی به مشاورین املاك آموزش داده می‌شود و اولین دوره كلاس‌ها به ظرفیت 50 نفر به اتمام رسیده پس از برگزاری آزمون و قبولی شركت كنندگان از طرف اداره ثبت اسناد و املاك استان تهران برای شركت‌كنندگان پروانه تخصصی صادر خواهد شد.
همچنین شركت كلیه مشاورین املاك و نمایشگاه‌داران اتومبیل در این كلاس‌ها اعم از متقاضیان جدید پروانه كسب و دارندگان قدیمی پروانه كسب ملزم به حضور در این كلاس‌ها و اخذ پروانه تخصصی می‌باشند و چنان چه اعضای تحت پوشش نتوانند پروانه تخصصی را اخذ نمایند از فعالیت صنفی و صدور و تمدید پروانه كسب برای آنان خودداری خواهد شد.
كلیه مشاورین املاك و نمایشگاه اتومبیل ملزم به استفاده از نمونه قراردادهای جدید می‌باشند و استفاده از نمونه‌های قدیم تخلف محسوب شده و با متخلفین برخورد قانونی به عمل خواهد آمد لازم به ذكر است نمونه قراردادهای جدید در كل كشور هم شكل بوده و تمامی مشاورین در طرح كشور از یك نوع قرارداد استفاده خواهند كرد. این اتحادیه در سطح استان تهران بعد از اتحادیه مشاورین املاك تهران، دومین اتحادیه‌ای است كه اقدام به تشكیل كلاس‌های آموزشی نموده است.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: برگزاری دوره های مشاور املاک ،
دنبالک ها: بنگاه نت: بزرگترین بانک اطلاعات املاک در ایران ،
ارسال شده در: مشاورین املاک ،
پنجشنبه 19 خرداد 1390 09:58 ب.ظ